Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dodatkowe funkcje w wyświetlaczu O2 FL Classic / Mint

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dodatkowe funkcje w wyświetlaczu O2 FL Classic / Mint

    kloszyk,

  • #2
    Dodatkowe funkcje w wyświetlaczu O2 FL Classic / Mint

    Witam.
    Ponieważ "uciekł" temat aktywowania komutera pokładowego w O2 FL proponuję wrócić do niego i drążyć do całkowitego wyjaśnienia.
    KG

    Komentarz


    • #3
      właśnie szukałem mego temaciku, i widze że zaginął Może zacznijmy od tego jak zdjąć poduche w O2 FL, jakie nr fabryczne mają manetki (ponoc pasują tez z golfa V - prosze o potwierdzenie/zaprzeczenie), czy są juz poprowadzone przewody do manetek (jak tak to w jakich wersjach) itp, itd. Pozdrawiam

      Komentarz


      • #4
        Ja przerabiam temat z tempomatem w "02 fl mint" i jedno wiem już napewno - potrzebny jest sterownik kierownicy o nr 1K0953549 CH. Ja kupiłem z golfa V z końcówką AQ i dałem w serwisie do zaprogramowania, zadzwonili za godzine i powiedzieli że mam zabierać auto bo mieli z nim tylko problem - nie umieli odzyskać danych z auta i elektryk ponoć włosy z głowy rwał żeby przywrócić je do stanu pierwotnego ponieważ sterownik który im przyniosłem obsługuje o wiele więcej funkcji niż moja wersja posiada czyli jednym słowem za dobrze bym się miał !! Ale jedno mi uświadomili że nie warto kombinować z zamiennikami ponieważ w razie awarii np. gdzieś za granicąj ak zobaczą na kompie inny numer niż dedykowany to mogą nie uznać naprawy gwarancyjnej. Jeżeli chcodzi o kiere to raczej nie ma z tym problemów bo gościu który mi obszywał skórą zrobił to w kilka sekund, niestety nie widziałem tego.

        Komentarz


        • #5
          OIIFL ma nowe protokoły komunikacji i nie wszystko z OII czy innych samochodów da się do niej wsadzić.
          BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

          SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez dadolek
            ponieważ sterownik który im przyniosłem obsługuje o wiele więcej funkcji niż moja wersja posiada
            Tiaaaaaa - dobre, dobre :lol: :lol:
            Po prostu sterownik z końcówką AQ nie jest do Twojego auta i tyle - pasuje do O2 przed FL. A w Twojej O2 FL nie jest kompatybilny z pierścieniem ślizgowym
            Można było spokojnie to stwierdzić zanim rozebrali Ci pół auta
            Zamieszczone przez dadolek
            Ale jedno mi uświadomili że nie warto kombinować z zamiennikami ponieważ w razie awarii np. gdzieś za granicąj ak zobaczą na kompie inny numer niż dedykowany to mogą nie uznać naprawy gwarancyjnej.
            Tiaaaaa :lol: :lol: :lol:
            Po prostu chcieli się Ciebie pozbyć i sprawić żebyś im więcej d..y nie zawracał Wątpię, żeby było coś takiego jak spis wszystkich części z których zrobiony jest każdy pojedynczy samochód. Wtedy możliwość zamontowania wyposażenia dodatkowego dałoby się sprawdzić na telefon.

            Komentarz


            • #7
              rrysio Po prostu chcieli się Ciebie pozbyć i sprawić żebyś im więcej d..y nie zawracał
              - Taaaak to napewno
              Jeżeli chodzi o utrate gwarancji to miałem na myśli awarie związaną z jakimś elementem powiązanym z tym sterownikiem a nie np wyciek oleju

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X